30. září 2015

Výběrové řízení na pozici personalisty/personalistky

Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze přijme na plný úvazek administrativního pracovníka na pozici personalisty/personalistky

Náplň práce: vytváření pracovních smluv a ostatních dokumentů dle podkladů, zajišťování agendy výběrových řízení, komunikace se zdravotními pojišťovnami a Úřadem práce, koordinace činností v oblasti BOZP, PO a CO.

Nástup: od ledna 2016.

Nástupní mzda: min. 19 000 Kč

Požadujeme: min. SŠ s maturitou, bezúhonnost, spolehlivost, komunikativnost, základní znalost personální agendy a zákoníku práce, výhodou je obeznámenost s univerzitním prostředím a alespoň základní znalost anglického jazyka, práce s PC.

Nabízíme: zázemí významné instituce, pět týdnů dovolené, příspěvek na důchodové připojištění, stravenky.

Kontaktní osoba: Mgr. Karel Strnad, tajemník fakulty

Přihlášky se stručným profesním životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte v elektronické podobě na adresu:

anebo v listinné podobě na adresu:

Univerzita Karlova v Praze

158 00 Praha 5 – Jinonice

Případně je možné přihlášku donést osobně do Podatelny FHS, kterou najdete na adrese fakulty v budově B, 5. patro.