11. listopadu 2015

Studenti FHS UK na Světovém psychologickém fóru

V září 2015 se v Praze konalo třídenní Světové psychologické fórum, jehož partnerem byla Fakulta humanitních studií UK. Na fóru, na kterém vystoupily takové celebrity, jako jsou Philip Zimbardo (Standfordský vězeňský experiment), Christine Maslach (teorie vyhoření), Shalom Schwartz (teorie hodnot) a další, pracovalo několik desítek studentů FHS jako dobrovolníci.

Dovolujeme si poděkovat studentům FHS UK za jejich vzorný a veskrze profesionální přístup během příprav i v průběhu celé konference: studenti byli jednoznačně (vedle hlavních řečníků) tou nejlepší, nejbystřejší, nejvstřícnější a nejbáječnější jednotkou celé konference.

Na fotce někteří z dobrovolníků FHS a vyučující společenskovědního modulu Iva Poláčková Šolcová s Philem Zimbardem.