13. května 2016

Studenti FHS UK: Jsme hrdí na to, že hledáme smysl

Studentský spolek FHS UK, o.s., byl založen 9. 9. 2009. Vznikl z potřeby institucionálního zázemí pro studentské aktivity na Fakultě humanitních studií UK. Mezi cíle spolku patří podporovat aktivity na FHS UK: snaží se informovat studenty o dění na fakultě, o možnostech studia, o spolupráci studentů a nabídnout pomocnou ruku každému, kdo o ni bude stát. V současné době se spolek věnuje pořádání pravidelných setkání členů spolků, studentů a učitelů. Jedná se o výjezdní letní školu, hudební festy, fakultní ples, cestovatelské besedy, výlety a další. Všechny informace o činnosti spolku naleznete na webových stránkách http://www.studentifhs.cz/.

Rozhovor, který během studentského Jarmarku v Karolinu v roce 2014 poskytla předsedkyně spolku Studenti FHS UK, Magdalena Voldřichová, můžete shlédnout níže.

Prozradila v něm mimo jiné, co pro ni znamená studium na nejmladší fakultě Univerzity Karlovy a co nabízí studentský spolek studentům FHS i ostatním fakultám.