6. června 2016

Nabídka zaměstnání: projektový ekonom

Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze hledá pracovníka na pozici projektového ekonoma pro ekonomické oddělení.

Náplň práce:

• ekonomická administrace výzkumných a dalších projektů podpořených z externích zdrojů včetně operačních programů EU;

• příprava a správa projektových rozpočtů;

• zavádění a dodržování podmínek grantových programů v účetnictví fakulty;

• sledování legislativního rámce pro projekty a jeho zavádění do praxe;

• příprava podkladů, analýz a statistik.

Požadavky:

• schopnost práce, případně schopnost rychle se naučit práci s aplikací GaP, online aplikacemi poskytovatelů, účetním software;

• znalost daňové legislativy ČR, zákona o účetnictví a zákonů o VaV;

• aktivní znalost angličtiny na pokročilé úrovni;

• schopnost práce s programy Microsoft Office;

• samostatnost, vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, schopnost učit se nové věci a jednat s lidmi.

Předchozí zkušenosti s administrativou projektů v oblasti výzkumu a vysokého školství jsou výhodou.

Nástup v průběhu července 2016 nebo podle dohody. Nabízíme pracovní úvazek při nástupu 0,5 s výhledem na plný úvazek.

V případě zájmu zašlete CV nejpozději do 28. 6. 2016 na adresu .

Pohovor s vybranými uchazeči se uskuteční dne 1. 7. 2016 v budově UK v Jinonicích (přesný čas bude sdělen emailem do 29. 6. 2016).