15. června 2016

Nabídka práce na studijním oddělení: agenda nostrifikací, akreditací a studijních plánů

Děkan Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze vyhlašuje výběrové řízení na celý pracovní úvazek na pozici pracovníka studijního oddělení se zaměřením na nostrifikace, akreditace a studijní plány.

Koho hledáme?

Hledáme studenta, nebo absolventa FHS UK, který se zajímá o dění na fakultě a

• má smysl pro detail, plní úkoly samostatně a zároveň má týmového ducha;

• má dobré komunikační schopnosti a kultivovaný písemný projev;

• ovládá anglický jazyk slovem i písmem;

• ovládá MS Office (Word, Excel), SIS a internetové aplikace;

• může nastoupit na plný pracovní úvazek nejpozději 1. 8. 2016 a má zájem o dlouhodobou spolupráci.

Co budete dělat?

• Vaší hlavní pracovní náplní bude sledování a podpora akreditačního procesu a na základě akreditací příprava a správa studijních plánů jednotlivých oborů;

• vyřizování VŠ nostrifikací, tj. žádostí o uznání rovnocennosti vzdělání ze zahraničí;

• společné činnosti studijního oddělení, komunikace se studenty a uchazeči, vyřizování jejich dotazů; spolupráce s proděkany pro studium;

• práce se studijním informačním systémem (SIS) z pokročilé uživatelské pozice.

Co můžeme nabídnout?

• zajímavou a rozmanitou pracovní zkušenost, vhodnou pro absolventy naší fakulty

• prostředí renomované instituce a přátelský pracovní kolektiv

• dlouhodobou spolupráci

• zaměstnanecké benefity: podpora dalšího odborného vzdělávání, pět týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ a motivační dopis na adresu (nezapomeňte uvést do předmětu zprávy pozici, o kterou máte zájem), a to nejpozději do neděle 26. 6. 2016. Vybrané kandidáty poté pozveme k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v následujícím týdnu (mezi 28. a 30. 6.).

Zasláním přihlášky nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci FHS UK na dobu do odvolání souhlasu.

Těšíme se na vaše přihlášky!