FHS nabízí nový kurz celoživotního vzdělávání "Otevřená studia"

Fakulta humanitních studií UK je otevřená fakulta, která vítá každého, kdo má zájem o studium humanitních oborů. Program celoživotního vzdělávání "Otevřená studia" nabízí zájemcům z řad středoškolských studentů i široké veřejnosti možnost navštěvovat vybrané povinně volitelné kurzy na FHS UK. Účastníci programu získají přístup do Studijního informačního systému SIS a přístup k široké nabídce kurzů, studijních podkladů a k možnosti skládat atestace. Kurzy absolvované s hodnocením „výborně“ nebo „velmi dobře“ je později možné dle platných studijních předpisů uznat za splněné v řádném studiu.

FHS nabízí nový kurz celoživotního vzdělávání "Otevřená studia"

Podívejte se na všechny podrobné informace o kurzu celoživotního vzdělávání "Otevřená studia" na naších webových stránkách.