3. července 2020

Docentka Marie Dohnalová byla oceněna vědeckou radou UK

Docentka Marie Dohnalová, garantka studijního programu Studia občanského sektoru na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy, byla dne 1. července 2020 oceněna za významné celoživotní dílo v oboru studií občanské společnosti a dlouholetou vědeckou a pedagogickou činnost na UK. Medaili a pamětní list jí předal na zasedání vědecké rady Univerzity Karlovy rektor Tomáš Zima. Srdečně gratulujeme!

Docentka Marie Dohnalová byla oceněna vědeckou radou UK

Doc. Ing. Marie Dohnalová, CSc., založila Katedru studií občanské společnosti na FHS UK, kterou devět let vedla. Zasloužila se také o vznik magisterského oboru Studia občanského sektoru, který je jediný v ČR. Zabývá se sociálně ekonomickou tematikou, organizovanou občanskou společností a patří mezi české experty pro téma sociální ekonomiky, sociálního podnikání a společenské odpovědnosti firem.

Docentka Marie Dohnalová byla oceněna vědeckou radou UK

Odborný profil doc. Marie Dohnalové najdete na webových stránkách katedry.