29. října 2020

Společnost pro filosofickou antropologii vyhlašuje studentskou soutěž o nejlepší fejeton

Společnost pro filosofickou antropologii vyhlašuje soutěž o nejlepší fejeton s názvem „Děti bahna“ pro všechny studenty Fakulty humanitních studií UK. Téma zní „Vrátí se svět k normálu? A pokud ano, bude tento nový ‚normál‘ normální?“. Výherce/výherkyně obdrží finanční částku ve výši 5000 Kč. Vybrané fejetony budou publikované na webu a facebookové stránce SFA.

Fejetony o minimální délce dvou a maximální délce tří normostran lze zasílat do 31. prosince 2020 na adresu . Fejetony budou před posouzením porotou ve složení Tatiana Badurová - Jakub Chavalka - Jakub Marek - Ondřej Váša důsledně anonymizovány.

Více informací naleznete na Facebooku a na webové stránce Společnosti pro filosofickou antropologii.