• Aktuality

Aktuality

12. února 2021

On-line školení BOZP a PO pro zaměstnance FHS UK

Vážení kolegové, vážené kolegyně,


rádi bychom vás informovali, že v příštím týdnu najdete ve svých e-mailových schránkách odkaz a přihlašovací údaje do aplikace EDUNIO, určenou pro on-line školení BOZP, požární ochrany a u těch, kteří používají své soukromé vozidlo pro služební cesty, také školení řidičů referentských vozidel.


Součásti tohoto školení je jednoduchá prezentace s testem (pro každou oblast pět otázek), která zabere pár minut a je velmi intuitivní. Pokud se vám nepovede test na první pokus správně vyplnit, můžete ho opakovat tak dlouho, jak bude potřeba. Na konci bude vygenerován certifikát, který bude nutno podepsat. U zařízení s dotykovým displejem to není problém a je možno to provézt prstem. U ostatních počítačů je to potřeba udělat pomoci myši. Opravdu nebude vadit, pokud se ten podpis bude od skutečného lišit. Certifikát není potřeba tisknout. Zůstane uložený v systému.


Jedná se o školení, které je povinen podstoupit každý zaměstnanec fakulty. Předem vám děkujeme za spolupráci.


Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností kontaktujte, prosím, kolegu Adama Balona z Technickoprovozního oddělení na tel. č. 224 271 470, 720 305 692 nebo na e-mailu .


Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám