26. února 2021

GA ČR – vyhlášení veřejných soutěží (Standardní, Junior Star, Postdoc Individual Fellowship, mezinárodní projekty)

Dne 22. února 2021 vyhlásila Grantová agentura ČR čtyři soutěže pro podávání projektů s počátkem řešení od roku 2022. Podrobnosti a zadávací dokumentaci je možné nalézt v těchto odkazech:

STANDARDNÍ PROJEKTY

JUNIOR STAR

POSTDOC INDIVIDUAL FELLOWSHIP - INCOMING

POSTDOC INDIVIDUAL FELLOWSHIP - OUTGOING

MEZINÁRODNÍ PROJEKTY

V případě, že se chystáte podat projekt v rámci některé z těchto soutěží, nebo tento záměr zvažujete, sdělte prosím tuto informaci oddělení vědy a výzkumu FHS UK (na adresu ) do 12. března 2021.

Projektové návrhy se vyplňují prostřednictvím aplikace www.gris.cz a finalizované pdf. je nutné odeslat datovou zprávou Grantové agentuře ČR nejpozději ve čtvrtek 8. dubna 2021. Aby bylo možné ze strany OVV doladit případné chyby a nesrovnalosti (z našeho pohledu především ve finanční části projektu), prosíme o uzavření Vašich návrhů nejpozději do 25. března 2021 – následně bychom provedli závěrečnou kontrolu a úpravy projektových žádostí.