16. července 2021

Probíhá výzkum: Dobrovolnictví v době pandemie v sociálních a zdravotních službách

Jaké bylo dobrovolnictví v sociálních a zdravotních službách v době pandemie z pohledu dobrovolníků? Co může tato jejich zkušenost znamenat pro dobrovolnictví do budoucna?

Od července do září 2021 probíhá při Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy sběr dat pro výzkum s názvem: Dobrovolnictví v době pandemie v sociálních a zdravotních službách. Výzkum Terezy Pospíšilové a Magdalény Šťovíčkové Jantulové je postaven na příbězích dobrovolníků, kteří se zapojili do pomoci v době pandemie.

Více informací o výzkumu a jak se do něj zapojit najdete na webové stránce projektu https://www.pribehydobrovolniku21.com/.

Nové informace z výzkumu a předběžné výsledky se objeví na našich stránkách na konci roku 2021.