16. listopadu 2022

Centrum pro otázky životního prostředí oslavilo 30 let

Srdečně blahopřejeme kolegům a kolegyním z Centra pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy, které oslavilo v pondělí 14. listopadu 30. výročí svého založení. U zrodu centra stál i vyučující Fakulty humanitních studií UK doktor Ivan Rynda, který později zastával pozici zástupce ředitele CZP. Současným zástupcem ředitele centra je profesor Bedřich Moldan, v minulosti dlouholetý zaměstnanec FHS UK.

Centrum pro otázky životního prostředí oslavilo 30 let

Nynějším zaměstnancem centra je též docent Tomáš Hák, garant navazujícího magisterského programu Sociální a kulturní ekologie na FHS UK, který zastává v CZP pozici vedoucího oddělení Indikátory udržitelného rozvoje.

Ohlédnutí za 30 lety Centra pro otázky životního prostředí – video

Co Centrum pro otázky životního prostředí dělá a proč je důležité – video

Oslavy se zúčastnila rektorka UK prof. Milena Králičková a také děkanka FHS UK doktorka Marie Pětová.

Foto: CZP UK