12. května 2016

Nabídka zaměstnání: referent/ka oddělení pro vědu a výzkum

Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze hledá pracovníka do oddělení pro vědu a výzkum.

Náplň práce zahrnuje zejména:

· správu projektů VaV, například projektů Grantové agentury ČR, Technologické agentury ČR a dalších externích poskytovatelů;

· administrativní a analytické zajištění hodnocení výsledků vědecké činnosti.

Požadavky:

· schopnost práce s programy Microsoft Office, online aplikacemi grantových agentur, bibliometrickými databázemi;

· aktivní znalost angličtiny na pokročilé úrovni;

· samostatnost, vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, flexibilita, schopnost učit se nové věci;

· komunikativnost a profesionální vystupování.

Předností jsou předchozí zkušenosti se správou a ekonomikou výzkumných nebo vzdělávacích projektů, znalost práce s databázemi UK, obeznámenost s akademickým prostředím.

Nástup optimálně v průběhu června 2016. Nabízíme pracovní úvazek při nástupu 0,75 nebo podle dohody.

V případě zájmu zašlete CV nejpozději do 23.5. 2016 na adresu .

Pohovor s vybranými uchazeči se uskuteční dne 31. 5. 2016 v budově UK v Jinonicích (přesný čas bude sdělen emailem do 27. 5. 2016).