1. června 2016

Poznejte osobnosti na fakultě v nové prezentaci akademických a vědeckých pracovníků

Velký přehled všech akademických a vědeckých pracovníků, kteří v současné době působí na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy, nově najdete na webových stránkách fakulty v sekci Fakulta a Zaměstnanci. Abecedně řazený seznam vědeckých, vědecko-pedagogických pracovníků a také lektorů vyučujících na FHS UK obsahuje prezentace s kontaktními informacemi, odkazy na vyučované kurzy, životopisnými či publikačními údaji a mnohými dalšími informacemi.

Stránka je momentálně ve výstavbě, a proto vás prosíme o strpení a shovívavost. Všechny chybějící údaje budeme postupně doplňovat a aktualizovat.

Věříme, že takový přehled bude užitečný a nápomocný nejen samotným kolegyním a kolegům působícím na naší fakultě, ale také studentům, kteří tak budou moct zjistit informace důležité pro své studium, či zájemcům z řad veřejnosti a médií.

Budeme vám vděční za jakékoliv postřehy či připomínky na adrese .