24. srpna 2016

Správce studijního informačního systému na studijním oddělení FHS UK

Děkan Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze vyhlašuje výběrové řízení na celý pracovní úvazek na pozici správce studijního informačního systému na studijním oddělení.

Náplň práce

• administrace a správa studijního informačního systému (SIS) na fakultní úrovni

• hlášení chyb a požadavků na úpravy IS, jejich následná administrace a testování oprav/úprav

• práce se studijní databází

• podílení se na studijní agendě

Požadavky

• základní znalost relačních databází a jazyka SQL nebo pokročilá práce s Excelem

• schopnost analytického myšlení

• základní znalost anglického jazyka

• ochota dále se vzdělávat

• samostatný, zodpovědný a spolehlivý přístup

• znalost studijního informačního systému UK a/nebo znalost univerzitního prostředí výhodou

Nabízíme

• práci v přátelském kolektivu

• 5 týdnů dovolené

• možnost přizpůsobení pracovní doby

• příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

• podporu dalšího vzdělávání

• stravenky

Nástup

dle domluvy / možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis na adresu , a to nejpozději do neděle 11. 9. 2016. Vybrané kandidáty poté pozveme k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v následujícím týdnu.

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci FHS UK na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.