28. prosince 2016

10 nejlepších příspěvků blogu FHS UK v roce 2016

V letošním roce jsme pro vás založili a spustili nový blog Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy s názvem Blog hledající smysl. Výběr tohoto názvu nebyl náhodný: jednak šlo o takovou malou narážku na výraz, kterým se občas legračně přezdívá naší fakultě, ale především jsme chtěli vytvořit novou moderní platformu pro neformální výměnu názorů a myšlenek na všechny aspekty studia na naší fakultě a také na další zajímavá a aktuální humanitní témata. Chtěli jsme hledat smysl – smysl studia, učení, vědění, moderního života a komunikace mezi lidmi. A to se, zdá se, povedlo, protože smysl jste s námi začali aktivně hledat i vy. Výsledkem je 28 článků a spousta skvělých čtenářů. Děkujeme vám za to!

10 nejlepších příspěvků blogu FHS UK v roce 2016

Nyní, když se blíží konec roku 2016, bychom se rádi poohlédli za jeho výsledky a nabídli vám ke čtení 10 nejlepších příspěvků, které se těšily největšímu zájmu ze strany čtenářů:

Přejeme vám inspirativní čtení a za celý kolektiv autorů Blogu hledajícího smysl vše nejlepší do nového roku 2017!