14. března 2017

Ateliér Místoprostor: nový projekt studentů FHS UK

Ateliér Místoprostor je projektem studentů Fakulty humanitních studií UK, jehož cílem je vznik vzdělávací platformy nejen v oblasti výtvarného umění.

Posláním projektu je jednak poskytnout studentům fyzické „místo“ a psychický „prostor“ pro jejich vlastní volnočasovou tvorbu, jednak ve spolupráci s kreativním modulem působit coby spojnice mezi vyučujícími, studenty a externími odborníky z oblasti výtvarného umění. Ateliér Místoporostor tak bude propojovat vzdělávací činnost s činností praktickou.

Všichni jsou navíc srdečně zváni na slavnostní otevření ateliéru, které se koná 19. 3. 2017 od 17:00 (Na Okraji 62, Praha 6).

Aktuální informace o celém projektu naleznete rovněž na facebookových stránkách.