19. dubna 2017

FHS pořádá mezinárodní workshop v otázce poruch sexuální preference

Na konci května (26. – 28. 5. 2017) proběhne mezinárodní uzavřený workshop „International training course about people with problematic sexual interests“, který společně pořádají Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy a Laboratoř Evoluční sexuologie a psychopatologie při Národním ústavu duševního zdraví. Jedná se o pracovní workshop, jehož primárním cílem je vytvořit, srovnat a prodiskutovat diagnostické a terapeutické postupy v otázce poruch sexuální preference v jednotlivých zemích (včetně ukázek mezinárodních diagnostických materiálů) a na závěr určit budoucí směry výzkumu. Akce je výjimečná mimo jiné i tím, že přednášejícími budou přední světoví odborníci ze Spojených států, Velké Británie, Kanady, Ruska a Česka.

Bližší informace naleznete na http://www.sexlabnudz.cz/wp-content/uploads/2017/04/training_course.jpg.