2. listopadu 2017

Seminář INTERDEM v Praze

Ve dnech 11. a 12. září 2017 se v Praze uskutečnil seminář INTERDEM (výbor mezinárodní pracovní skupiny pro psychosociální intervence u demencí). Hlavním organizátorem byla docentka Iva Holmerová, která působí na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy.

Seminář INTERDEM v Praze

Během semináře bylo diskutováno několik projektů a také memorandum o spolupráci INTERDEM a Alzheimer Europe, které bylo podepsáno o několik dní později na konferenci Alzheimer Europe v Berlíně.

Doc. MUDr. Iva Holmerová, Ph.D., je zakládající ředitelkou Gerontologického centra v Praze a zakladatelkou a spolupracovnicí Centra pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče (CELLO ILC CZ) na FHS UK. Zároveň působí jako proděkanka pro zahraniční styky FHS UK a jako hostující profesorka na University of the West of Scotland.