7. ledna 2018

Právě probíhá sběr výsledků do Registru uměleckých výstupů

Od začátku ledna je otevřená možnost vkládání výstupů umělecké činnosti studentů a akademických pracovníků za rok 2017 do databáze Registru uměleckých výstupů (RUV).

RUV slouží k ukládání informací o uměleckých dílech vytvořených v rámci tvůrčí činnosti na vysokých školách v České republice a vznikl proto, aby se pokusil rehabilitovat a posílit roli umění v oblasti lidského poznávání a studia. Webové rozhraní aplikace RUV umožňuje vkládání a editaci záznamů o uměleckých výstupech, podporuje proces certifikace těchto výstupů a ve finále vede k výpočtu bodů za jednotlivé výstupy a jejich exportu za účelem předání MŠMT.

Vkládání uměleckých výstupů do databáze RUV za rok 2017 končí 21. února 2018. Všechny podrobné informace najdete v sekci Věda a výzkum.