12. února 2018

Nabídka práce na oddělení pro vědu a výzkum FHS UK

Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy přijme referenta/tku na částečný úvazek na oddělení pro vědu a výzkum. Jedná se o pozici, jejíž hlavní náplní bude správa vybraných evropských a mezinárodních projektů podávaných a řešených na FHS UK a správa habilitačních a jmenovacích řízení v oborech akreditovaných na naší fakultě.

Požadavky

• komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, znalost anglického jazyka, zájem o dlouhodobou spolupráci, ochota učit se novým věcem

Výhodou

• orientace v projektové problematice, znalost akademického prostředí

Nabízíme

• částečně flexibilní pracovní dobu, stravenky, 5 týdnů dovolené, po zkušební době možnost osobního ohodnocení, přátelský pracovní kolektiv

Úvazek

cca 0,5

Nástup

ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce

U Kříže 8, Praha 5 - Jinonice

Zájemci/kyně zašlete svůj životopis v českém jazyce a stručný průvodní dopis nejpozději do 20. 2. 2018 na email .

Zasláním přihlášky nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci FHS UK na dobu do odvolání souhlasu.