4. prosince 2018

Nabídka práce na studijním oddělení: agenda akreditací a studijních plánů

Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy přijme pracovníka/pracovnici studijního oddělení se zaměřením na akreditace a studijní plány.

Požadavky:

Hledáme absolventa či studenta FHS UK, který

• má smysl pro detail a zodpovědný přístup k práci, plní úkoly samostatně a zároveň má týmového ducha,

• má analytické myšlení, dobré komunikační schopnosti a kultivovaný písemný projev,

• ovládá MS Office (Word, Excel), SIS a internetové aplikace,

• ovládá anglický jazyk slovem i písmem.

Náplň práce:

• zajištění akreditačního procesu pro studijní programy FHS UK, sledování příslušné legislativy,

• příprava a správa studijních plánů jednotlivých programů,

• práce se studijním informačním systémem (SIS) z pokročilé uživatelské pozice.

Nabízíme:

• zajímavou a rozmanitou pracovní zkušenost,

• prostředí renomované instituce a přátelský pracovní kolektiv,

• zaměstnanecké benefity: podporu dalšího odborného vzdělávání, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky.

Úvazek:

1,0

Předpokládaný nástup:

ihned

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis v ČJ a motivační dopis na adresu , a to nejpozději do pátku dne 14. 12. 2018. Vybrané kandidáty pozveme k ústnímu pohovoru.

Zasláním přihlášky nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci FHS UK na dobu do odvolání souhlasu.