5. prosince 2018

Studentka FHS UK Karolína Šedivcová obdržela Cenu Josefa Hlávky

Mgr. Karolína Šedivcová, nyní doktorandka na Katedře elektronické kultury a sémiotiky FHS UK, obdržela Cenu Josefa Hlávky, která je určena pro talentované studenty v bakalářském, magisterském nebo doktorském studiu, kteří prokázali výjimečné schopnosti a tvůrčí myšlení ve svém oboru.

Studentka FHS UK Karolína Šedivcová obdržela Cenu Josefa HlávkyCena Josefa Hlávky je určena pro talentované studenty v bakalářském, magisterském nebo doktorském studiu.

Cenu uděluje Nadání, Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových. Jedná se o nejstarší českou nadaci, která byla založena Dr. Josefem Hlávkou už v roce 1904. Cena Josefa Hlávky je zpravidla předávána před státním svátkem 17. listopadu na zámku Josefa Hlávky v Lužanech u Přeštic.

Srdečně blahopřejeme!