10. února 2020

Call for contributions: časopis „Lidé města“

Časopis Lidé města, jehož vydavatelem je FHS UK, vyhlašuje call for contributions k anglickému vydání časopisu, které je plánováno na září 2020. Nabídky článků lze posílat do 1. března 2020 prostřednictvím emailu na . Všechny bližší informace, včetně formátu, naleznete na webových stránkách časopisu.

Lidé města/Urban People jsou předním českým recenzovaným časopisem v oblasti sociální a kulturní antropologie. Zaměřují se především na oblast střední a východní Evropy a témata spojená s urbánní antropologií. Cílem časopisu je podpořit vysoce kvalitní a eticky odpovědný akademický výzkum, šíření jeho výsledků a poznání v nejširším slova smyslu, a národní i mezinárodní akademické diskuse. Vychází třikrát ročně, dvakrát v českém jazyce a jednou v angličtině.