9. dubna 2020

FHS UK spouští první fakultní podcast

Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy spouští nový podcast: rozhovory se zajímavými osobnostmi, studenty a pedagogy na nejrůznější témata, která jsou spojena s fakultou. Autorem projektu je absolvent bakalářského a navazující magisterského studia a nyní doktorand v oboru Obecná antropologie na FHS UK Radek Holodňák.

FHS UK spouští první fakultní podcast

První díl podcastu přináší rozhovor s absolventkou FHS Alžbětou Klatovou, která působí jako kariérní poradkyně a zároveň je zástupkyní děkana na pražské soukromé vysoké škole. Radek Holodňák si s ní povídal o tom, jak tráví karanténní čas a jaké rady by měla pro posluchače, o budoucnosti práce a o zkušenostech se studiem na FHS.

Rozhovor je dostupný na:

Brzy i na dalších podcastových službách.

Všechny novinky můžete sledovat na stránce Podcasty z FHS UK na Facebooku. Náměty na témata a řečníky, komentáře a další podněty, prosím, směřujte na e-mail .

Přejeme příjemný poslech!