Školitelé ISČ – OA

Školitelé

Přehled školitelů oboru Integrální studium člověka - Obecná antropologie (ISCOA4, 6107V032)


Mgr. Yasar Abu Ghosh, Ph.D. abughosh@fhs.cuni.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-44.html
doc. ak. mal. Jaroslav Alt jaroslav.alt@gmail.com http://ekdd.fhs.cuni.cz/EKDD-41.html
PhDr. Blanka Altová, Ph.D. altovabl@gmail.com http://ekdd.fhs.cuni.cz/EKDD-42.html
prof. Dr. phil. Johann Pall Arnason J.Arnason@latrobe.edu.au
doc. Mgr. Hynek Bartoš, Ph.D. Hynek.Bartos@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-146.html
prof. Ing. Luděk Bartoš, DrSc. bartos.ludek@vuzv.cz
doc. PhDr. Ladislav Benyovszky, CSc. benyovszky@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-163.html
PhDr. Dana Bittnerová, CSc. dana.bittnerova@seznam.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-179.html
Mgr. Luděk Brož, Ph.D. ludek.broz@fhs.cuni.cz
doc. Mgr. Viktor Černý, Dr. cerny@arup.cas.cz
doc. Mgr. Jakub Češka, Ph.D. ceska@fhs.cuni.cz http://eks.fhs.cuni.cz/EKS-112.html
doc. Mgr. Lucie Doležalová, M.A., Ph.D. lucie.dolezalova@ff.cuni.cz http://ekdd.fhs.cuni.cz/EKDD-49.html
Mgr. Petra Ezzeddine, Ph.D. petra.ezzeddine@fhs.cuni.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-45.html
prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc. flegr@natur.cuni.cz
doc. RNDr. Daniel Frynta, Ph.D. frynta@centrum.cz
doc. Mgr. Josef Fulka, Ph.D. josefulka@hotmail.com http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-173.html
PhDr. Marek Halbich, Ph.D. marekhalbich@gmail.com http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-46.html
prof. Miloš Havelka, CSc. milos.havelka@gmail.com http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-180.html
doc. Mgr. Jan Havlíček, Ph.D. jhavlicek@natur.cuni.cz
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. martin.hermansky@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-181.html
doc. Dr. phil. Mgr. Pavel Himl pavel.himl@fhs.cuni.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-56.html
PhDr. Jiří Holba, Ph.D. holba@orient.cas.cz
doc. MUDr. Iva Holmerová, Ph.D. Iva.Holmerova@gerontocentrum.cz http://cello-ilc.fhs.cuni.cz/CEL-68.html
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. honza.horsky@seznam.cz http://ekdd.fhs.cuni.cz/EKDD-34.html
prof. Miroslav Hroch, DrSc., CSc. hrochmir@seznam.cz
Mgr. Linda Hroníková, Ph.D. l.hronikova@centrum.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-49.html
doc. PhDr. Zuzana Jurková, Ph.D. zuzana.jurkova@post.cz http://fhs.cuni.cz/FHS-1305.html
prof. PhDr. Josef Kandert, CSc. josef.kandert@fsv.cuni.cz http://fhs.cuni.cz/FHS-1614.html
Mgr. Kateřina Klapilová, Ph.D. katerina.klapilova@seznam.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-51.html
doc. Mgr. Karel Kleisner, Ph.D. kleisner@seznam.cz
prof. RNDr. Stanislav Komárek, Dr. stanislav.komarek@email.cz
prof. PhDr. Pavel Kouba pavel.kouba@ff.cuni.cz
doc. Mgr. Zdeněk Kratochvíl, Dr. zde@fysis.cz
prof. RNDr. Hana Librová, CSc.
Mgr. Jitka Lindová, Ph.D. jitka.lindova@seznam.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-50.html
Mgr. Jakub Marek, Ph.D. jakub.marek@email.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-58.html
doc. RNDr. Anton Markoš, CSc. markos@natur.cuni.cz
Mgr. Lenka Martinec Nováková, Ph.D. lenka.novakova@fhs.cuni.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-52.html
Mgr. Nicolas Maslowski, DEA, Ph.D. nicolas.maslowski@gmail.com
prof. PhDr. Václav Matoušek, CSc. matousek@fhs.cuni.cz http://kske.cz/lide/prof-phdr-vaclav-matousek-csc
PhDr. Mirjam Moravcová, DrSc. moravcova@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-183.html
doc. PhDr. Pavel Mücke, Ph.D. mucke@usd.cas.cz http://ohsd.fhs.cuni.cz/OHSD-45.html
prof. PhDr. Zdeněk Nešpor, Ph.D. zdenek.nespor@soc.cas.cz http://ekdd.fhs.cuni.cz/EKDD-33.html
Mgr. Martin Nodl, Ph.D. nodl@centrum.cz http://fhs.cuni.cz/FHS-1616.html
doc. Mgr. Aleš Novák, Ph.D. ales.novak@fhs.cuni.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-57.html
Mgr. Jaroslav Novotný, Ph.D. novotny@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-135.html
doc. Karel Novotný, M.A., Ph.D. karel.novotny@fhs.cuni.cz http://fhs.cuni.cz/FHS-1556.html
Mgr. et Mgr. Karolína Pauknerová, Ph.D. pauknerovak@volny.cz
prof. PhDr. Jiří Pešek, CSc. Jiri.Pesek@fhs.cuni.cz http://ekdd.fhs.cuni.cz/EKDD-32.html
Ing. arch. Mgr. Marie Pětová, Ph.D. m.petova@seznam.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-165.html
doc. PhDr. Zdeněk Pinc pinc@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-166.html
Mgr. Věra Pivoňková, Ph.D. verapivonkova@gmail.com
prof. Mgr. Martin Putna, Dr. mcputna@email.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-169.html
Mgr. Cyril Říha, Ph.D. riha@cts.cuni.cz
PhDr. Peter Salner, DrSc. salper4@gmail.com
Mgr. Tomáš Samek, M.A., Ph.D. tsamek@gmail.com
PhDr. Gabriela Seidlová Málková, Ph.D. gabriela.malkova@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-187.html
doc. Dr. phil. Hans Rainer Sepp hr.sepp@web.de http://fhs.cuni.cz/FHS-1617.html
prof. JUDr. Michal Skřejpek, DrSc. skrejpek@prf.cuni.cz
prof. PhDr. Jan Sokol, CSc., Ph.D. sokol@fhs.cuni.cz http://fhs.cuni.cz/FHS-1554.html
doc. PhDr. Blanka Soukupová, CSc. 6446@mail.fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-189.html
doc. Mgr. Tereza Stöckelová, Ph.D. tereza.stockelova@soc.cas.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-47.html
PhDr. Lucie Storchová, Ph.D. storchova_lucie@yahoo.com http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-54.html
doc. PhDr. Jiří Šubrt, CSc. jiri.subrt@ff.cuni.cz http://hiso.fhs.cuni.cz/HISO-152.html
PhDr. Miloslava Turková, CSc. miloslava.turkova@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-157.html
doc. PhDr. Zdeněk Uherek, CSc. zdenek.uherek@fsv.cuni.cz
prof. PaedDr. Miroslav Vaněk, Ph.D. vanek@usd.cas.cz http://ohsd.fhs.cuni.cz/OHSD-44.html
Mgr. Jaroslava Varella Valentova, Ph.D. jaroslava@usp.br
prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D., DSc. Petr.Weiss@vfn.cz
Mgr. Richard Zika, Ph.D. richard.zika@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-138.html
Poslední změna: 3. duben 2017 08:46 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

U Kříže 8

158 00 Praha 5 - Jinonice


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám