Školitelé NFF

Školitelé

Přehled školitelů oboru Německá a francouzská filozofie (D DFP, 0223VD100003)


doc. PhDr. Ladislav Benyovszky, CSc. benyovszky@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-163.html
Mgr. Jan Bierhanzl, Ph.D. jan.bierhanzl@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-142.html
doc. Mgr. Josef Fulka, Ph.D. josef.fulka@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-173.html
prof. Miloš Havelka, CSc. milos.havelka@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-180.html
Mgr. Tomáš Holeček, Ph.D. tomas.holecek@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-144.html
prof. PhDr. Pavel Kouba pavel.kouba@ff.cuni.cz
prof. PhDr. Miroslav Marcelli, CSc. miroslav.marcelli@fhs.cuni.cz http://eks.fhs.cuni.cz/EKS-107.html
Mgr. Jakub Marek, Ph.D. jakub.marek@fhs.cuni.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-58.html
doc. Mgr. Martin Nitsche, Ph.D. nitsche@flu.cas.cz
doc. Mgr. Aleš Novák, Ph.D. ales.novak@fhs.cuni.cz https://is.cuni.cz/webapps/whois2/osoba/1115117943804215
Mgr. Jaroslav Novotný, Ph.D. jaroslav.novotny@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-135.html
prof. Karel Novotný, M.A., Ph.D., DSc. karel.novotny@fhs.cuni.cz http://fhs.cuni.cz/FHS-1556.html
Ing. arch. Mgr. Marie Pětová, Ph.D. marie.petova@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-165.html
Mgr. Taťána Petříčková, Ph.D. tatana.petrickova@fhs.cuni.cz
doc. PhDr. Aleš Prázný, Ph.D. ales.prazny@upce.cz
Mgr. Martin Ritter, Ph.D. martin.ritter@ff.cuni.cz
doc. Dr. phil. Hans Rainer Sepp hr.sepp@web.de http://fhs.cuni.cz/FHS-1617.html
Mgr. Richard Zika, Ph.D. richard.zika@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-138.html
Poslední změna: 5. prosinec 2018 09:20 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám