Školitelé NFF

Školitelé

Přehled školitelů oboru Německá a francouzská filozofie (D NFF, 6101V032)


Renaud Barbaras
doc. PhDr. Ladislav Benyovszky, CSc. benyovszky@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-163.html
Mgr. Jan Bierhanzl, Ph.D. jan.bierhanzl@gmail.com http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-142.html
doc. Mgr. Josef Fulka, Ph.D. josefulka@hotmail.com http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-173.html
prof. Jean-Christophe Goddard, Dr.
Mgr. Tomáš Holeček, Ph.D. holecek@ojrech.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-144.html
Dean Komel
prof. PhDr. Pavel Kouba pavel.kouba@ff.cuni.cz
prof. PhDr. Miroslav Marcelli, CSc. miroslav.marcelli@fhs.cuni.cz http://eks.fhs.cuni.cz/EKS-107.html
Mgr. Jakub Marek, Ph.D. jakub.marek@email.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-58.html
doc. Martin Nitsche, Ph.D. nitsche@pf.ujep.cz
doc. Mgr. Aleš Novák, Ph.D. ales.novak@fhs.cuni.cz http://www.antropologie.fhs.cuni.cz/KOAFHS-57.html
Mgr. Jaroslav Novotný, Ph.D. novotny@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-135.html
doc. Karel Novotný, M.A., Ph.D., DSc. karel.novotny@fhs.cuni.cz http://fhs.cuni.cz/FHS-1556.html
Ing. arch. Mgr. Marie Pětová, Ph.D. m.petova@seznam.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-165.html
Mgr. Taťána Petříčková, Ph.D. ospalkova@seznam.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-139.html
Mgr. Martin Ritter, Ph.D. martin.ritter@ff.cuni.cz
prof. Pierre Rodrigo
prof. Javier San Martín
doc. Dr. phil. Hans Rainer Sepp hr.sepp@web.de http://fhs.cuni.cz/FHS-1617.html
Mgr. Richard Zika, Ph.D. richard.zika@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-138.html
Poslední změna: 12. únor 2018 12:17 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

U Kříže 8

158 00 Praha 5 - Jinonice


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám