Školitelé ES

Školitelé

Přehled školitelů oboru Sociální ekologie (D SE, 0388VD030001)


prof. RNDr. Jan Bednář, CSc. Jan.Bednar@mff.cuni.cz
doc. RNDr. Josef Brechler, CSc. Josef.Brechler@mff.cuni.cz
Ing. Jan Brůha, M.A., Ph.D. jan_bruha@yahoo.co.uk
RNDr. Jana Dlouhá, Ph.D. jana.dlouha@czp.cuni.cz
prof. Mgr. Ing. Jan Frouz, CSc. jan.frouz@natur.cuni.cz
doc. PaedDr. Tomáš Hák, Ph.D. tomas.hak@czp.cuni.cz http://is.cuni.cz/webapps/id/1172403064042088/
prof. Miloš Havelka, CSc. milos.havelka@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-180.html
JUDr. Michal Illner illner@soc.cas.cz
doc. RNDr. Svatava Janoušková, Ph.D. svatava.janouskova@czp.cuni.cz
prof. Ing. Jiřina Jílková, CSc. jilkova.jirina@gmail.com
prof. RNDr. Hana Librová, CSc. librova@fss.muni.cz
doc. Ing. Lubomír Lízal, Ph.D. lubomir.lizal@cerge-ei.cz
prof. Ing. Michal Mejstřík, CSc. mejstrik@fsv.cuni.cz
Ing. Jan Melichar, Ph.D. jan.melichar@czp.cuni.cz
doc. RNDr. Ladislav Miko, Ph.D. ladislav.miko@natur.cuni.cz
prof. RNDr. Bedřich Moldan, CSc., dr. h. c. bedrich.moldan@czp.cuni.cz
doc. Ing. Karel Müller, CSc. karel.muller@fhs.cuni.cz http://bakalar.fhs.cuni.cz/SHV-184.html
doc. RNDr. Pavel Nováček, CSc. pavel.novacek@upol.cz
doc. PhDr. Richard Papík, Ph.D. Richard.Papik@ff.cuni.cz
prof. doc. RNDr. Karel Pivnička, DrSc. pivnicka@natur.cuni.cz
doc. PhDr. Přemysl Rosůlek, Ph.D. rosulek@kap.zcu.cz
prof. Ing. Petr Šauer, CSc. Sauer@vse.cz
Mgr. Milan Ščasný, Ph.D. milan.scasny@czp.cuni.cz
MUDr. Radim Šrám, DrSc. sram@biomed.cas.cz
RNDr. Viktor Třebický, Ph.D. viktor.trebicky@ci2.co.cz
prof. RNDr. František Turnovec, CSc. turnovec@fsv.cuni.cz
Mgr. Jan Urban, Ph.D. jan.urban@czp.cuni.cz
Mgr. Davina Elena Vačkářová, Ph.D. davina.vackarova@czp.cuni.cz
doc. Ing. Jan Weinzettel, Ph.D. jan.weinzettel@czp.cuni.cz
Poslední změna: 5. prosinec 2018 09:18 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám