Data a technika


Zde najdete pohromadě všechny důležité informace ohledně dat a techniky.

Zpět na hlavní stránku STĚHOVÁNÍ FHS UK


Základní informace

  • Data, která jsou uložená na discích S, H, X, případně na disku M není třeba zálohovat. O jejich zálohování a přesun do nové budovy se postará LVT. Disky S, H, X a M budou v nové budově fungovat beze změny.


  • Data, která máte uložena v lokálním počítači je třeba si zálohovat. Na zálohování můžete použít disk X, případně vám na LVT můžeme zapůjčit externí disk na dobu stěhování, kam si můžete data zálohovat.


  • Pro zálohování dat můžete také použít univerzitou licencované cloudové úložiště OneDrive v rámci Office 365, kde má každý zaměstnanec a student možnost využít 1TB úložiště. Informace o univerzitních Office 365 najdete zde. Návod, jak se k Office 365 přihlásit najdete zde.


  • Data z Plochy a Dokumentů jsou také zálohována. Vzhledem ke stěhování do nové budovy počítáme s upgradem na Windows 10. V důsledku izolovaných profilů bude ale nutné o obnovu dat z plochy a dokumentů požádat pracovníka LVT, případně si můžete zálohu provést také na disk X.


  • Technika bude v nové budově připojována postupně. Další informace budou postupně doplňovány. Vždy bude k dispozici tiskárna.


  • K výpadku SIS, Moodle a dalších podobných platforem by nemělo dojít.

Poslední aktualizace informací: 10. 7. 2020


Hledáte jiné informace ohledně stěhování?


Poslední změna: 19. květen 2004 16:46 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám