Provozní informace - TROJA

Zde najdete pohromadě všechny důležité informace ohledně provozu v nové budově.

Zpět na hlavní stránku STĚHOVÁNÍ FHS UK


Základní informace

 • Nová adresa fakulty je Pátkova 2137/5, 182 00 Praha 8. Pokud jste tak ještě neučinili, změňte si prosím adresu u svého e-mailového podpisu.


 • V současné době v budově zatím nefungují pevné telefony v kancelářích. O jejich aktivaci budete informováni.

  U svého e-mailového podpisu si proto prosím smažte kontakty na pevné linky, případně čísla na fax. Staré pevné linky i faxy jsou odpojeny.


 • Ke vstupu do svojí kanceláře budete potřebovat průkaz zaměstnance UK (případně jakýkoli další typ průkazu UK). Zámek do kanceláře by se měl odemknout po přiložení Vaší karty k zámku. Po dalším přiložení karty kancelář opět uzamknete (poznáte to podle světelné signalizace zámku). Zámek nezamyká automaticky. Pokud se dveře neodemknou, kontaktujte recepci – někdo z vrátných Vám odemkne. Posléze chybu nahlašte LVT emailem na .


 • CO S PRÁZDNÝMI STĚHOVACÍMI KRABICEMI?

  Stěhovací krabice jsou zálohované a je potřeba je vrátit stěhovací firmě.

  Vyprázdněné krabice ponechte ve složeném nebo rozloženém stavu (podle vlastní volby) ve své kanceláři. Zhruba jednou za týden je bude sbírat pověřený brigádník. V září pak pravděpodobně častěji než jednou týdně. Počty a jména si poznačí do seznamu. U sběru krabic tedy nemusíte být osobně.

  Z krabic nestrhávejte štítky.


 • PARKOVÁNÍ:

  Při příjezdu z ulice Povltavská, lze parkovat v lesíku u stavebních buněk, nebo kolem oken děkanátu. Kromě toho je v ulici Povltavská záchytné parkoviště. Bývá ale dost často plně obsazeno návštěvníky ZOO.

  Při příjezdu z ulice Pátkova, je možné dočasně parkovat na betonové ploše na krajích tak, aby nebyl omezen prostor určený pro průjezd hasičů a ostatních uživatelů. Parkovací místa na ploše nejsou vyznačené. Nutno použít zdravý rozum.

  Parkování v garáži je pouze na povolení a prozatím není možné. Několik parkovacích míst přístupných z ulice Pátkova je k dispozici v podjezdu u garáže.


 • MHD:

  Budova je dostupná tramvají č. 17 (zastávka Trojská) nebo autobusem č. 112 (zastávka Pelc Tyrolka nebo Povltavská). POZOR - autobusem 112 se lze dostat na zastávku Pelc Tyrolka pouze pokud jedete DO práce. V opačném směru (ve směru Nádraží Holešovice) zastávka není a proto cestou z práce musíte až na zastávku Trojská.

  Tramvaj i autobus jede přes nejbližší stanici metra Nádraží Holešovice. Po vystoupení na zastávce Trojská/Povltavská Vás čeká ještě cca 800 m pěšky k budově. Při vystoupení na autobusové zastávce Pelc Tyrolka Vás čeká cca 400 m pěšky k budově. Recepce se nachází v prvním podlaží (hlavní vstup přes schody na platformu).


 • V místnostech jsou umístěny návody na ovládání klimatizace a žaluzií.


 • V budově B (kolej) je malý obchůdek, kde si lze zakoupit drobné občerstvení. Obchod má ale otevřeno pouze do 11.00 hod. Jiná možnost zakoupit občerstvení v blízkosti nové budovy v současné době není.


 • Případné další provozní dotazy zodpoví správce budovy (místnost 0.26).


 • Sledujte weby jednotlivých pracovišť fakulty, kde by měly být zveřejněny bližší informace, kontakty a provozní hodiny.


Poslední aktualizace informací: 10. 7. 2020
Hledáte jiné informace ohledně stěhování?


Poslední změna: 19. květen 2004 16:46 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám