Antropo-info

Informační portál Antropo-info


Informační portál Antropo-info si klade za cíl soustřeďovat a zprostředkovávat informace o připravovaných konferencích a výzvách k publikacím v odborných časopisech (tzv. Call for Papers) z oboru sociokulturní antropologie a vybraných oborů „příbuzných“ (etnologie, sociologie, historie, apod.). Zaměřuje se primárně na konference a periodika České republiky, případně okolních států (Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko).


Portál Antropo-info vznikl na základě neblahých zkušeností jeho autorů s šířením informací o připravovaných oborových konferencích. Představuje alternativu pasivnímu spoléhání se na přeposílané emaily kolegů či úmornému prohledávání desítek různých webových stránek.


Svým působením chce portál Antropo-info přispět k usnadnění diskuse a spolupráce mezi odborníky i studenty oboru sociokulturní antropologie a na základě témat pořádaných konferencí dokumentovat, jaká problematika je na české sociokulturně antropologické scéně aktuální.


Pokud máte informace, které byste rádi na portálu zveřejnili, neváhejte nás kontaktovat. 
Stránky Antropo-infoKontakt: (Mgr. Martin Heřmanský a MSc. Petr Gibas)
Last change: February 12, 2018 18:14 
Share on:  
Your feedback
Contact

Charles University

Faculty of Humanities

U Kříže 8

158 00 Prague 5 - Jinonice

Czech Republic


Other contacts


Getting to us

Public transport: metro, line B (yellow), the Jinonice stop (the direction of Zličín from the city centre). Parking is available nearby.