28. září 2023

Nové místnosti v budově FHS

S dětmi do budovy vysoké školy? Na Fakultě humanitních studií to bude od nového semestru možné díky spolupráci vedení fakulty a studujících. Vybavení dětského koutku sestavili studenti a studentky FHS, disponuje různými hračkami včetně hracího koberce, dětské kuchyňky, dřevěného vláčku, pastelek nebo rozličných plyšáků. Ze stejné aktivity vzešla také klubovna, jež nabízí strávit neformální chvíle s kolegy a kolegyněmi, případně pohodlné čekání na přednášky, semináře a plnění jiných studijních povinností. Množství křesílek a pohovek ve studentské místnosti sestavili rovněž studující FHS. Studentská místnost i dětský koutek jsou přístupné přes prostor fakultního bufetu.

V budově je zároveň k dispozici nová šatna vedle auly se zázemím pro relaxaci a přípravu na hodiny. V nultém podlaží se zároveň počítačová učebna v pohodlnější a vstřícnější Digitální hub (0.33), který bude studujícím volně přístupný v době mimo výuku. V přípravě je také doktorandská místnost, která bude k dispozici snad v průběhu podzimu.