Přípravný kurz


Pokud se chcete připravit na přijímací zkoušky do bakalářského oboru Studium humanitní vzdělanosti, můžete se přihlásit do přípravného kurzu a vyzkoušet si tak „přijímačky nanečisto“.


Cílem kurzu je umožnit účastníkům procvičit se v dovednosti shrnutí cizojazyčného odborného textu a získat zkušenosti, jež následně využijí při přijímacím řízení. Kurz bude probíhat formou domácí práce a dvou společných seminářů. Náplní prvního semináře bude představení formátu přijímací zkoušky a problematika práce s cizojazyčným odborným textem obecně. Účastníci kurzu následně vypracují shrnutí zadaného textu a zodpoví doprovodné otázky. Účastníci pak dostanou své práce opravené se slovním hodnocením. Náplní druhého semináře budou zejména konzultace prací a jejich hodnocení.


Společné semináře se uskuteční prezenčně v budově FHS UK (Pátkova 2137/5, Praha 8) v průběhu března a dubna (přesné termíny budou včas zveřejněny).


Maximální počet účastníků je z kapacitních důvodů omezen na 200 osob.


Kurz je primárně určen pro uchazeče o studium bakalářského oboru Studium humanitní vzdělanosti na FHS UK v přijímacím řízení pro akademický rok 2023/2024.


Kontakty a další informace:

Garant: Mgr. Richard Zika, Ph.D.

Kontaktní osoba: Veronika Hrušovská

E-mail: 

Telefon:


Přihlášky lze podávat do Termín bude upřesněn v listopadu.

Forma výuky: distanční 

Jazyk výuky: čeština 


Podat přihlášku.

Poplatek: 2000 Kč


Poslední změna: 29. září 2022 10:32 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám