Studentské aktivity

Studenti FHS UK

Studenti FHS UK, z.s. jsou studentským spolkem, který se snaží všestranně rozvíjet, obohatit a podporovat studentský život na fakultě. Přesvědčte se o tom na jejich webových stránkách. Aktuální dění můžete sledovat na Facebooku nebo Instagramu.


Podcasty z FHS

Rozhovory se zajímavými osobnostmi, studenty a pedagogy na nejrůznější témata, která jsou spojena s naší alma mater. Poslechněte si je v aplikaci Spotify, odkazy k poslechu a další informace naleznete rovněž na Facebooku.


Ateliér Místoprostor


Ateliér Místoprostor je projekt studentů Fakulty humanitních studií UK, jehož cílem je vznik vzdělávací platformy nejen v oblasti výtvarného umění.


Posláním projektu je jednak poskytnout studentům fyzické „místo“ a psychický „prostor“ pro jejich vlastní volnočasovou tvorbu, jednak ve spolupráci s kreativním modulem působit coby spojnice mezi vyučujícími, studenty a externími odborníky z oblasti výtvarného umění. Ateliér Místoporostor tak bude propojovat vzdělávací činnost s činností praktickou.


Aktuální informace o celém projektu naleznete na jejich Facebooku.


Studentští zastupitelé Akademického senátu FHS UK


Studentští zastupitelé Akademického senátu FHS UK


Studentští zástupci tvoří důležitou část Akademického senátu FHS UK, na kterém se probírají všechny záležitosti, jež se týkají fakulty. Chcete-li přijít s nějakým svým vlastním návrhem či podnětem k projednání, neváhejte kontaktovat studentské zastupitele prostřednictvím Facebooku.


Podpora studentského života

Veškeré informace o poskytování podpory zájmové činnosti studentů FHS UK najdete na stránkách AS FHS UK.


Poslední změna: 12. duben 2021 13:31 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám