27. září 2023

Přednášky o fenomenologii zahraničních hostů v rámci předmětu Karla Novotného

Srdečně zveme na přednášky zahraničních hostů kurzu Karla Novotného Fenomenologie (YMFH015 a YBFB020) 2. a 9. října, do Prahy přijedou v rámci programu Erasmus + a vystoupí rovněž na konferenci projektu Filosofického ústavu AV ČR Faces of Nature in Contemporary Phenomenology. Přednášky proběhnou v anglickém jazyce.

2. října, místnost 2.12, od 16. do 19. hodiny:

The actual situation of phenomenology, especially in France, and the recent reception of the philosophy of Maurice Merleau-Ponty od Professor Bruce Bégouta z Montaigne University Bordeaux a Professor Annabele Dufourcq z Radboud University Nijmegen.

9. října, místnost 220, od 16. hodin do 17:30:

The phenomenology, and the recent reception of the philosophy of Maurice Merleau-Ponty in the North America od Professora Davida Johnsona z Boston College.

Registrace není nutná, mail na organizátora: .