16. listopadu 2023

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová bude debatovat se studujícími Univerzity Karlovy

Univerzita Karlova pohostí v předvečer Mezinárodního dne studentstva slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou, která bude 16. listopadu od 17:30 diskutovat se studujícími o výzvách demokracie. Vstup je pouze na registraci a místa jsou již obsazena, nicméně debatu je možné sledovat v živém přenosu na platformě YouTube. Debatu moderují novinářka a studentka doktorského programu na Právnické fakultě Andrea Procházková a vedoucí akademické sekce Politologického klubu Fakulty sociálních věd Ondřej Huth.

Prezidentka Čaputová navštívila Univerzitu Karlovu při stejné příležitosti už loni, kdy se účastnila podobné debaty rovněž v Modré posluchárně.