Potvrzení o studiu

Pokud potřebujete získat potvrzení o studiu / absolvování studia, máte několik možností:


  • Pokud Vám stačí potvrzení v elektronické podobě, můžete si jej vygenerovat ze SIS sami: po přihlášení kliknete na Osobní údaje /Tisk potvrzení/ a zvolíte variantu PDF s elektronickým podpisem

  • Nadále platí, že jej můžete získat i osobně v úředních hodinách na studijním oddělení v nové budově fakulty, Pátkova 5, 182 00 Praha 8. Prosíme vás, abyste navštěvovali studijní oddělení pouze v úředních hodinách (mimo úřední hodiny se věnujeme jiné práci).

  • Pokud si nejste jistí typem potvrzení nebo máte např. specifický formulář, napište nám na e-mail a domluvíme se . Vždy je dobré upřesnit, zda chcete potvrzení poslat v originále poštou, nebo vám stačí elektronicky v příloze e-mailu.

  • Pokud potvrzení o vašem studiu potřebuje někdo z vašich příbuzných, nebo váš zaměstnavatel, nestačí, aby nás o ně požádal on sám, jelikož jakožto třetí osobě nemůžeme bez vašeho vědomí potvrzení ani jakékoliv informace o vašem studiu vydat. V takovém případě potřebujeme váš souhlas s vydáním potvrzení či informací dané osobě, a to písemně alespoň prostřednictvím e-mailu.

Poslední změna: 24. srpen 2021 16:33 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám