Nabídky stáží a zaměstnání

Nabídněte studentům FHS stáž či práci v organizaci, kde působíte

Vážení absolventi FHS UK,


hledáte na svém stávajícím pracovišti dobrovolníky, brigádníky, stážisty či spolupracovníky? Touto cestou můžete oslovit stávající studenty FHS, případně její čerstvé absolventy. Cílová skupina, jíž budete oslovovat, vám tak nebude zcela neznámá – budete si moct být jisti vzdělanostním zázemím potenciálních uchazečů, jakož i jejich dalšími kvalitami či motivací, které jako absolventi FHS jistě dobře znáte. Zároveň tím umožníte studentům FHS získat praxi a rozvíjet se nejen po studijní, ale také po pracovní stránce. A třeba i zjistíte, co je na fakultě nového.


Nabídnout studentům FHS stáž či práci v organizaci, kde působíte


Kontakt

V případě, že máte zájem tuto nabídku využít, napište e-mail na adresu .


Aktuální nabídky

EArch - editor


Týden vědy a techniky AV ČR - stážista

Největší vědecký festival v České republice, Týden vědy a techniky AV ČR, který pořádá Akademie věd ČR, hledá v termínu od 5. do 11. listopadu šikovné stážisty, kteří by organizátorům pomohli s koordinací festivalu v budově Akademie věd ČR na Národní 3, Praha 1.

Náplní práce bude zejména komunikace s návštěvníky na infostánku, koordinace návštěvníků po budově, obsluha vědeckých expozic a s tím spojená komunikace s návštěvníky (vysvětlení základních principů, dozor nad exponáty), popřípadě další ad-hoc úkoly.

Během akce budete mít jedinečnou možnost seznámit se s nejaktuálnějším výzkumem AV ČR a partnerů festivalu. Nabízíme finanční odměnu 100 Kč/h, stravenky do místní kantýny a balíček propagačních předmětů. V případě oboustranné spokojenosti nabízíme možnost placené stáže i na dalších projektech (Týden mozku, Jarní exkurze do světa vědy apod.).

V případě zájmu prosím zašlete do 21. 10. 2018 strukturovaný životopis se specifikací Vašich časových možností na adresu , kam také směřujte své dotazy.


Kontaktní osoba

Bc. Denisa Žežulková (FHS UK)

+420 607 572 942Poslední změna: 18. říjen 2018 10:42 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

U Kříže 8

158 00 Praha 5 - Jinonice


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám