Programy celoživotního vzdělávání (CŽV)

Programy celoživotního vzdělávání jsou zaměřeny na rozšiřování znalostí a dovedností účastníků, avšak účast na nich nezakládá nárok na status studenta, nebudete tedy moci získat potvrzení o studiu, slevu na příměstskou a městskou dopravu, apod. Úplný výčet aktuálně uskutečňovaných programů na fakultě najdete na http://fhs.cuni.cz/FHS-1669.html Několik nejdůležitějších informací:


  • Přihláška se podává většinou elektronicky a účast na programech CŽV je zpoplatněna jednorázově splatným poplatkem k určitému datu ve výši závisející na druhu programu.

  • Abyste mohli využívat informačního systému SIS, nebo služby knihovny, musíte si nechat vystavit v některém z kartových center UK průkaz externího uživatele.

  • Povinnosti, které se vám podařilo během programu CŽV splnit, si můžete později po zapsání se do svého řádného studia nechat uznat. Týká se to všech povinností, které jste splnili na hodnocení „výborně“ a „velmi dobře“ a všechny zápočty. Aby vám byly předměty uznány do řádného studia, je zapotřebí podat na sekretariát bakalářského studia žádost o uznání předmětů.


Poslední změna: 12. únor 2018 12:18 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

U Kříže 8

158 00 Praha 5 - Jinonice


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám