22. července 2021

Hlasujte pro nové sídlo FHS UK v soutěži Stavba roku 2021!

Právě probíhá hlasování veřejnosti v soutěži Stavba roku 2021, do níž je přihlášena i realizace přestavby bývalé menzy Kolejí 17. listopadu na sídlo Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy od architektů z ateliéru Kuba & Pilař architekti (zhotovitel: Konsit a.s.; projektová dokumentace a inženýrská činnost: AED project, a.s.). Hlasování o devadesáti letošních přihlášených stavbách bude ukončeno dne 17. října 2021 ve 12:00. Vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku 2021 se uskuteční v říjnu 2021.

HLASUJTE ZDE PRO Č. 67

Soutěž organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství jako nadační program řízený radou programu za účasti spoluvypisovatelů soutěže – Ministerstva průmyslu a obchodu, Svazu podnikatelů ve stavebnictví a České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. Soutěži tradičně udělují záštitu prezident České republiky, předseda Senátu Parlamentu České republiky, ministryně pro místní rozvoj, ministr dopravy, ministr kultury, primátor hlavního města Prahy, rektor Českého vysokého učení technického v Praze, Státní fond dopravní infrastruktury a další instituce. Soutěž je zařazena do programu Dnů stavitelství a architektury.

Další informace naleznete na webových stránkách soutěže http://www.stavbaroku.cz/.