11. října 2021

Nové webové stránky doktorského studia

Oddělení doktorských studií FHS UK spustilo nové webové stránky na adrese phd.fhs.cuni.cz, kde studenti i uchazeči naleznou důležité informace o studiu.

phd.fhs.cuni.cz

• Studenti na nové stránce phd.fhs.cuni.cz nyní přehledně naleznou veškeré důležité informace týkající se doktorského studia. K dispozici jsou všechny potřebné dokumenty, které jsou rozřazeny podle jednotlivých doktorských programů, dále pak platná legislativa týkající se doktorského studia a sekce Návody, kde jsou k nalezení užitečné návody na obsluhu vybraných modulů SIS nebo záznamů OBD apod.

Spuštěním webu Oddělení doktorských studií definitivně opouští prostředí Moodlu a veškeré informace bude nadále udržovat pouze na svých webových stránkách.