22. března 2023

Výzva k zapojení: Zabydli kus džungle! (FHS Open Air)

Studentské DIY intervence,

umění ve veřejném prostoru,

open air výuka, přednášky, workshopy, procházky,

koncerty, performance, divadlo, aktivismus...

Okolí budovy Fakulty humanitních studií a Kolejí 17. listopadu vzkvétá po svém. Zdejší prostředí je typickým příkladem ustupující městské džungle, zajímavým rozhraním, které čeká urbanistická transformace.

Výzva k zapojení

Výzva k zapojení: Zabydli kus džungle! (FHS OpenAir)

Výzva k zapojení

Jak by mohl vypadat prostor předpolí fakulty? Chceme, aby okolní džungle zcela zmizela? Nezaslouží si současné prostředí citlivou péči, pozornost a především naši přítomnost? Proč čekat na úpravy, když takový proces potrvá desetiletí?

Zkusme se s naší džunglí sžívat!

Fakulta humanitních studií otevírá výzvu k zapojení studentů, studentek a celé akademické obce do celotýdenního programu Dny povltavské promenády, který proběhne (pokud počasí dovolí) od 9. do 14. května 2023 v okolí budovy FHS.

Kontakt pro zájemce o zapojení (orientační možnosti náplně programu viz úvod výzvy): Renata Wilflingová,

Deadline výzvy: 24. března 2023