14. března 2024

V Arše+ vystoupí absolvent FHS Adam Dragun. Pro studující máme lístky zdarma i se slevou

Proč je nám trapně, když s rodiči sledujeme intimní scény ve filmech? A kolik na to existuje memů? Pojďte to zadarmo nebo za stovku prozkoumat na oslavy 10. Bazaar Festivalu v prostoru Archa+. Zapište si do diáře 23. března a pak už se jen těšte na film absolventa FHS Adama Draguna o tématech, co jsou v mezigeneračním dialogu tabu, a autorovu performanci, kde představí svou tvůrčí praxi, která vychází z tvorby s nehereckým materiálem, z ohledávání možností a limitů mezigeneračního dialogu, z posedlosti hledáním příběhů v každodennosti a zkoumání vztahů mezi velkými a malými příběhy a z fascinace radikální upřímností. Minifestival zakončí párty, o které pak třeba (ne)budete vyprávět dalším generacím – DJ sety FVLCRVMa a I Hate Berlin Manson spojující estetiku ravu a punku.

Pro studující FHS máme 8 lístků zdarma a dalších dvacet se slevou za 100 Kč. Ozvěte se nám na Oddělení vnějších vztahů nebo se stavte v 0. podlaží v kanceláři 0.25 a „urvěte“ si ten svůj. Vstupenky si můžete koupit u společnosti GoOut.