17. dubna 2024

Poslední možnost přihlášení na Letní školu CTS o antropocénu

Podívejte se na současný svět nadoborovým pohledem. Brzy končí možnost přihlásit se na kurz celoživotního vzdělávání Antropocén: současný svět v transdisciplinární perspektivě. Vystoupíte za hranice vlastní odbornosti a naučíte se komunikovat napříč disciplínami. Kurz je zaměřený také na ekologické, společenské či identitární výzvy společnosti. Zúčastnit se můžou studující humanitních, společenskovědních, uměleckých i přírodovědných oborů, odborníci a odbornice z praxe z neziskového i státního sektoru, vyučující i kdokoli z řad veřejnosti se zájmem o problematiku antropocénu. Kurz pořádá Centrum pro teoretická studia, společné pracoviště UK a Akademie věd ČR. Na konci kurzu obdrží účastníci a účastnice mikrocertifikát..

Pozvánka v PDF