12. ledna 2018

Nabídka práce na studijním oddělení: agenda rozhodnutí a odvolání

Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy přijme na studijní oddělení pracovníka či pracovnici se zaměřením na agendu rozhodnutí a odvolání.

Hledáme studenta nebo absolventa FHS UK, který se zajímá o charakter a směřování fakulty.

Pracovní náplň:

• ve spolupráci s proděkanem pro studium a děkankou fakulty administrace odvolání studentů ve věci jejich studia,

• příprava podkladů k odvolacímu řízení pro rektorát,

• sledování legislativy UK a fakulty,

• komunikace se studenty ve věcech individuálních studijních plánů, administrace ISP,

• agenda stipendií,

• společné činnosti studijního oddělení, zejména komunikace se studenty v úředních hodinách, spolupráce při organizaci přijímacích zkoušek, promocí, zápisů atd.

Požadujeme:

• smysl pro detail a samostatnost,

• dobré komunikační schopnosti a kultivovaný písemný projev,

• znalost anglického jazyka slovem i písmem,

• znalost MS Office (Word, Excel) a SIS,

• zájem o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:

• zajímavou a rozmanitou pracovní zkušenost, vhodnou pro absolventy naší fakulty,

• prostředí renomované instituce a přátelský pracovní kolektiv,

• zaměstnanecké benefity: podpora dalšího odborného vzdělávání, pět týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky.

Úvazek: 0,5-0,75

Nástup: dle dohody.

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ a motivační dopis na adresu (nezapomeňte uvést do předmětu zprávy pozici, o kterou máte zájem), a to nejpozději do čtvrtka 25. 1. 2018.

Zasláním přihlášky nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci FHS UK na dobu do odvolání souhlasu.