20. března 2015

Volné místo: referent oddělení pro vědu a výzkum FHS UK

Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze hledá nového pracovníka do oddělení pro vědu a výzkum. Hlavní agenda spočívá ve správě projektů Specifického vysokoškolského výzkumu, včetně projektů Grantové agentury UK, a administrativním zajištění habilitačních a jmenovacích řízení.

Předpokládáme schopnost práce s programy Word, Excel a s internetem, aktivní znalost angličtiny na pokročilé úrovni.

Znalost práce s bibliometrickými databázemi a zkušenost s databázemi UK jsou vítány, stejně jako obeznámenost s akademickým prostředím, zkušenost s administrativou vědy a základní povědomí o ekonomice vědeckých projektů.

Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, samostatnost a schopnost učit se nové věci a jednat s lidmi.

Nástup během dubna 2015. Nabízíme pracovní úvazek při nástupu 0,5 nebo podle dohody.

V případě zájmu zašlete Vaše CV nejpozději do 31.3. 2015 na adresu

Pohovor s vybranými uchazeči se uskuteční dne 8. 4. 2015 v budově UK v Jinonicích (přesný čas Vám sdělíme emailem do 3. 4. 2015).