12. června 2019

Nabídka práce na studijním oddělení: komunikace s uchazeči a propagace studia

Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy přijme na plný úvazek pracovníka či pracovnici studijního oddělení se zaměřením na komunikaci s uchazeči a propagaci studia.

Požadavky

Hledáme absolventa či studenta FHS UK, který se zajímá o dění na fakultě a má

• samostatný a zodpovědný přístup k práci,

• dobré komunikační schopnosti a kultivovaný písemný projev,

• dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem,

• znalost MS Office (Word, Excel) a internetových aplikací, uživatelskou znalost SIS.

Náplň práce

4/5 úvazku:

• organizace propagačních akcí na fakultní úrovni, účast na propagačních akcích na univerzitní úrovni, součinnost při propagaci fakulty na zahraničních veletrzích,

• příprava propagačních materiálů a fakultní Karolinky,

• administrace webových stránek fakulty, portálu pro uchazeče studujfhs.com a facebookové stránky Studium na FHS UK,

• administrace reklamních kampaní,

• organizace vzorových seminářů pro studenty středních škol a kurzu celoživotního vzdělávání pro učitele,

• práce se Studijním informačním systémem (SIS) z pokročilé uživatelské pozice.

1/5 úvazku:

• součinnost při úřední činnosti studijního oddělení (zejména příprava podkladů pro přijímací řízení), účast na společných akcích: promocích, zápisech, přijímacích zkouškách dle pokynu proděkanů nebo vedoucí studijního oddělení.

Nabízíme

• zajímavou a rozmanitou pracovní zkušenost,

• prostředí renomované instituce a přátelský pracovní kolektiv,

• zaměstnanecké benefity: podporu dalšího odborného vzdělávání, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky.

Úvazek: 1,0

Předpokládaný nástup: srpen 2019 nebo dle domluvy i dříve

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ a motivační dopis na adresu , a to nejpozději do pátku 15. 7. 2019. Vybrané kandidáty pozveme k ústnímu pohovoru, který proběhne v druhé polovině července.

Zasláním přihlášky nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci FHS UK na dobu do odvolání souhlasu.