13. září 2019

Vyhlášení 17. kola soutěže GA UK pro rok 2020

Grantová agentura Univerzity Karlovy vyhlašuje 17. kolo soutěže GA UK pro podávání návrhů studentských vědeckých (grantových) projektů s počátkem řešení v roce 2020.

Navrhovatelem projektu může být student zapsaný na Univerzitě Karlově a studující v magisterském nebo doktorském studijním programu. Grantové projekty mohou být jednoleté až tříleté. Členem navrhovaného týmu je vždy školitel žadatele, nebo, nestuduje-li žadatel v doktorském studijním programu, jiný akademický pracovník (zpravidla vedoucí diplomové práce). Školitel nebo vedoucí musí před odevzdáním projekt rovněž potvrdit, a proto je nezbytné, aby měl rovněž zajištěné funkční přihlašování do webových aplikací UK.

Projektové žádosti je možné podávat od 7. října 2019 prostřednictvím příslušné webové aplikace Grantové agentury UK. Nejzazší termín pro podání projektové žádosti byl děkankou Fakulty humanitních studií UK stanoven na 3. listopad 2019.

Podrobné informace o pravidlech a podmínkách soutěže je možné nalézt na webu GA UK. V případě zájmu o podání projektu a souvisejícími dotazy se prosím neváhejte obracet na oddělení vědy a výzkumu FHS UK, konkrétně na Ing. Jana Bělonožníka, ; tel. 251 080 403.