17. dubna 2020

Provoz Knihovny T. G. Masaryka v Jinonicích: možnost rezervace knih

Od 15. 4. 2020 mají registrovaní čtenáři možnost objednat si knihy z jinonické knihovny prostřednictvím požadavku na výpůjčku (rezervace) dle návodu. Vyzvednutí rezervovaných knih bude možné po vyzvání e-mailem od 20. 4. 2020 v pracovní dny mezi 10:00 až 14:00 hod.

Rezervovat lze knihy se statusem krátkodobá výpůjčka a běžná výpůjčka, a to včetně knih „na místě“. Telefonické ani e-mailové rezervace se nepřijímají.

Vstup do knihovny nebude možný z vestibulu jinonické budovy, ale budou otevřeny prosklené dveře vlevo vedle hlavního vchodu. Vstup je možný pouze k výdejnímu pultu. Najednou mohou vstoupit max. 2 osoby a je nutné dodržet 2m rozestupy.

Ve výše uvedeném čase je také možné knihy vracet a uhradit případné poplatky, ale pouze platební kartou. Poplatky je možné platit také převodem.

Nadále je možné konzultovat prostřednictvím e-mailu .