5. října 2020

Vyhlášení 18. kola soutěže GA UK (2021) a seminář pro žadatele

Grantová agentura Univerzity Karlovy vyhlašuje 18. kolo soutěže GA UK pro podávání návrhů studentských vědeckých (grantových) projektů s počátkem řešení v roce 2021.

Hlavním řešitelem přihlášky projektu může být student zapsaný na Univerzitě Karlově a studující ve standardní době magisterského nebo doktorského studia. Grantové projekty mohou být jednoleté až tříleté. Členem navrhovaného týmu je vždy školitel žadatele, nebo, nestuduje-li žadatel v doktorském studijním programu, jiný akademický pracovník (zpravidla vedoucí diplomové práce). Školitel nebo vedoucí musí před odevzdáním projekt rovněž potvrdit a proto je nezbytné, aby měl rovněž zajištěné funkční přihlašování do webových aplikací UK.

Projektové žádosti je možné podávat od 7. října 2020 prostřednictvím příslušné webové aplikace Grantové agentury UKNejzazší termín pro podání projektové žádosti byl děkankou fakulty stanoven na 2. listopad 2020.

V souvislosti s výše uvedeným, si zároveň dovolujeme nabídnout možnost účasti na interním semináři oddělení vědy a výzkumu FHS UK, určeného pro ty z Vás, kteří letos plánují předložit projektový návrh. Během semináře bychom jednak stručně představili základní parametry a podmínky soutěže a především zodpověděli Vaše konkrétní dotazy související s přípravou Vašich projektových návrhů.

Vzhledem k aktuální situaci, se seminář se uskuteční distančně prostřednictvím aplikace ZOOM a to v pondělí 12. října 2020 v době od 15:00 do 16:30 v této virtuální místnosti.

Passcode: 643685

V případě zájmu o podání projektu a souvisejícími dotazy se prosím neváhejte obracet na oddělení vědy a výzkumu FHS UK, konkrétně na Ing. Jana Bělonožníka (jan.belonoznik@fhs.cuni.cz ; tel. 724 039 932).